KURUM ŞİRKET İÇİ TAVLA TURNUVASI
  • Dil Seçiniz

KURUM İÇİ TAVLA TURNUVASI

Kurum içi personeller arasında düzenlenecek tavla ligi ile personelinizin motivasyonunu artırabilirsiniz.

Tavla Turnuvası ile personelinizin ister evinden ister iş yerinden cep telefonu ya da bilgisayarla bağlanıp katılabileceği organizasyonda yerden bağımsız olarak toplu heyecanı yaşamalarını sağlıyoruz.

Tüm kurum çalışanları, belirlenen saatlerde eşleşenler arasında oynanan karşılaşmalarla, tavla turnuvasında bir üst tura çıkmak için kıyasıya mücadele etmenin heyecanını uzun süre aralarında gülerek anlatacaklar.

Türkiye ve dünyadaki kurum ve kuruluşlara verdiğimiz Tavla Turnuvası organizasyonunu sizlere de vermekten memnuniyet duyarız.


Online Tavla Turnuvası Nasıl Oynanır?

İki kişi arasında yapılan müsabaka 3 puan üzerinden oynanır. 3 puana ulaşan ilk oyuncu galip gelir. Mars, 2 puan olarak değerlendirilir. Süper Mars, 3 puan olarak değerlendirilir.

Oyunlar zamanlı oynanır. Müsabakada her oyuncuya toplam 15 dakika zaman, her hamle içinse 15 saniye süre verilir. Oyuncu hamlesini, verilen 15 saniyelik süre içinde yapmaz ve süresini aşarsa, kendisi için verilen 15 dakikalık zaman diliminden hamlesini bitirene kadar geçen süre geriye doğru düşmeye başlar. Bu zaman ve süre ekranda her iki oyuncu için de ayrı ayrı belirtilir. Müsabaka bitmeden önce 15 dakikalık zamanını tüketen oyuncu mağlup sayılır. (istenirse bu süre uzatılabilir ya da kısaltılabilir)

Her katılımcının 2 yenilme hakkı vardır. Tüm maçlar eleme usulüne göre oynanır. 2 kere yenilen turnuvadan elenir. 2 yenilgi sayısı olmayan tüm katılımcılar üst tur karşılaşmalarına yükselir. (istenirse yenilme hakkı azaltılabilir ya da artırılabilir)

Turnuva kayıtları tamamlandıktan sonra katılımcılara tavla turnuvasının oynanacağı sitenin linki, giriş yapılacak kod, müsabaka gün ve saati, bir gün önceden veya aynı gün SMS yolu ile bildirilir.


SMS yolu ile belirtilen müsabaka gün ve saatinde oyuncular masada olmak zorundadır. Oyun başlangıç saatinden 15 dakika içinde oyun masasında olmayan oyuncu otomatik olarak elenmiş sayılır.

Turnuva müsabakanıza ister mobil cihazınızdan isterseniz de bilgisayarınızdan katılabilirsiniz. Oyun içerisinde de cihaz değişikliği yapabilirsiniz sadece aradaki geçen sürenizi kaybedersiniz oyun kaldığı yerden devam edecektir.

Turnuva eşleşmeleri bilgisayar sistemi tarafından otomatik olarak belirlenir.